Kto sme?

Ochranné fólie prémiovej kvality

Nadšení majitelia luxusných automobilov z vyššej triedy si volia naše exkluzívne ochranné fólie. Naše ohromujúce produktové kvality a jednoduchá inštalácia nachádzajú vrelé prijatie v mnohých aplikačných centrách. Vďaka tomu môžu naše trhy expandovať po celom svete.

„An extreme challenges without compromise“

Spoločnosť Clif Designs

„Priamo vyvíjame/vyrábame príslušné produkty na základe skutočných skúseností už takmer 20 rokov. Spočiatku, od jednoduchej výroby sledovaním hlavných značiek, ako plynul čas, sme postupne začali robiť OEM a ODM iných značiek. Na základe nahromadených skúsenostní sme skúšali nové metódy a výzvy, čo viedlo k zrodu značky Clif Designs a top produktov patriacich do jej portfólia. Tak ako doteraz, budeme skúšať nové výzvy a tvrdo pracovať na tom, aby sa náš štandard stal novým štandardom na trhu.”

Špičková kvalita

„Všetky produkty Clif Designs sú výsledkom nášho dlhodobého a rozsiahleho
úsilie o bezkonkurenčné produkty svetovej triedy založené na našich technických schopnostiach a vedeckých poznatkoch. Na vytvorenie prvotriednych kvalít musia naše produkty prejsť rozsiahlymi testami v extrémnych podmienkach (jazda vo vysokej rýchlosti, extrémne teplo a zima, abnormálne používanie atď.)“

Najpokročilejšia výrobná linka

Clif Designs sa môže pochváliť najpokročilejšími výrobnými postupmi s čistými a modernizovanými linkami, ktoré minimalizujú chyby a vyrábajú automobilové ochranné fólie svetovej triedy na povrchové úpravy vášho vozidla. Pokiaľ vás presvedčila kvalita fólií Clif Designs, neváhajte nás kontaktovať. Radi vám predstavíme portfólio produktov.